Wyciskarka Angel

Firma Angel produkuje urządzenia do wyciskania soku od kilkudziesięciu lat. W trakcie swojej obecności na rynku marce udało się wypromować sporo innowacyjnych urządzeń. Angel to dla wielu użytkowników synonim jakości i świetnego design. Marka stawia przede wszystkim na badania – nie jest to producent, który osiada na laurach. Dzięki żmudnej pracy projektantów udało się osiągnąć to, o czym inne brandy mogą tylko pomarzyć. Najpopularniejszym modelem marki pozostaje nieśmiertelny Angel 8500s.

Czym wyróżniają się anielskie wyciskarki? Przede wszystkim są bardzo stabilne. Konstrukcje ze stali to solidne projekty. W trakcie pracy wyciskarki nie przesuwają się na boki, nie „skaczą” po stole – cały czas są w jednym miejscu. Angel stawia także na bezpieczeństwo. W wyciskarkach zainstalowano systemy, które mają za zadanie ochronę urządzenia przed przegrzaniem (jeśli temperatura zbyt mocno wzrośnie, maszyna jest specjalnie wychładzana).

W wyciskarkach Angel nie znajdziesz żadnego tworzywa, które mogłoby skazić w jakikolwiek sposób uzyskany sok. Producent zrezygnował z plastiku, który wykazuje toksyczne działanie.

Co ważne – wyciskarki Angel bardzo łatwo się myje. Ze względu na łatwy montaż i demontaż czyszczenie urządzenia jest naprawdę proste i szybkie. Wielu użytkowników wyciskarek Angel uznaje łatwość czyszczenia za ogromny plus brandu. Trudno się dziwić, zważywszy na fakt, że czyszczenie innych wyciskarek lub sokowirówek jest żmudne i nieprzyjemne, ponadto bardzo wydłuża czas poświęcony na przygotowanie i wypicie soku.

Angel daje 10 lat gwarancji na swoje produkty.