Wyciskarka Hurom

Hurom, tak jak Kuvings, to marka południowo-koreańska. Jej założyciel to Youngki Kim. Nazwa brandu wzięła się z połączenia dwóch słów: „human”, co oznacza po angielsku ‘człowiek’oraz „ii-rom”, które to słowo jest koreańskim określeniem benefitu, korzyści. Hurom – w wolnym tłumaczeniu – oznacza więc dawanie korzyści ludziom. Misją marki jest produkcja urządzeń pomagających w dbaniu o zdrowie.

Początki działania firmy sięgają 1974 r. Wtedy to koreańskie przedsiębiorstwo Dong Ah Industry rozpoczęło produkcję dobrego jakościowo sprzętu AGD. Na podstawie doświadczeń tej firmy powstała marka Hurom, która pod tym szyldem funkcjonuje od 2009 r. Pierwsze wyciskarki zaczęły być sprzedawane jeszcze w latach 90. Od razu zawojowały rynek. Produkty Hurom od zawsze cieszyły się dużym powodzeniem – to był prawdziwy hit. Ze względu na rosnącą konkurencję oferta Hurom stale się poszerzała. Producent nie osiadł na laurach. Dziś marka jest czołowym producentem wyciskarek na całym świecie. To prawdziwy potentat na rynku. Firma może się pochwalić ponad milionem klientów. Punkty handlowe Hurom ulokowano w ponad 70 krajach.

Jak stwierdzają to założyciele, początkowo projektanci Hurom operowali prostymi narzędziami. Ich celem było przygotowanie pysznego soku – takiego, który zachowuje wszystkie składniki odżywcze. Prototyp wyciskarki był stworzony ręcznie. 40 lat doświadczeń zaowocowało dziesiątkami nagród i wyróżnień. Hurom może się także pochwalić ponad 100 patentów na unikalne technologie.

Technologia Hurom

W latach 90. przedsiębiorstwo Dong Ah Industry zaczęło produkować linię (bardzo nowoczesną w tym okresie) wyciskarek jednoślimakowych horyzontalnych. Bardzo szybko urządzenie to zyskało szacunek i uznanie na rynku. Zachęceni sukcesami, Hurom rozpoczął walkę o światowe rynki. Prace nad udoskonalaniem nowej, autorskiej technologii, rozpoczęły się tuż po premierze prototypu.

Konstrukcja wyciskarek Hurom wyróżnia się wyjątkową stabilnością. Każda wyciskarka jest wyposażona w wytrzymałą śrubę z innowacyjnego tworzywa ULTEM. Materiał ten jest w 100% bezpieczny (owoce nie przejmują żadnej niepożądanej substancji) i bardzo wytrzymały – ULTEM bardzo powoli i skutecznie rozgniata owoce, jednocześnie wyciskając z nich sok.

ULTEM  chroni zawarte w wyciśniętym soku enzymy, które są bezcenne dla naszego organizmu. Wyciskarki Hurom są wyposażone w różnego rodzaju siateczki o rozmaitych wielkościach oczek. Dzięki takiemu akcesorium można ustali gęstość soku. Jeśli lubisz klarowny – użyj siatki z małymi oczkami. Jeżeli wolisz bardziej gęsty napój, wówczas wybierz siatkę z większymi otworami. Urządzenia Hurom wykorzystują nisko prędkościowe silniki kondensatorowe.
Zastosowane systemy nie produkują więc zbyt dużo hałasu.

Ślimakowa wyciskarka Hurom to przyjaciel zdrowia. Uzyskane dzięki niej soki zachowują wszystkie wartości odżywcze. Powoli obracające się wałki nie są w stanie wyemitować ciepła w wyniku tarcia. Wyciśnięty sok nie jest więc przegrzany – zachowuje wszystkie witaminy, mikroelementy i enzymy. Najbardziej nowoczesne wyciskarki Hurom mają silniki nisko prędkościowe, pracujące 40 obrotów na minutę. Taka strategia zapewnia sok najwyższej jakości.

Gwarancja w Hurom

Wszystkie wyciskarki Hurom (jeśli kupiłeś je u oficjalnego polskiego producenta) posiadają gwarancję door to door. Gwarancja ta twa na 10 lat w przypadku silnika i 2 lata w przypadku części. Jeżeli zarejestrujesz kupiony produkt 30 dni po dacie zakupu, wówczas gwarancja na części rozszerza się na 4 lata.

Hurom szanuje niezadowolonych klientów. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości – udaj się do sklepu. Reklamacji możesz dokonać przez internetowy Formularz serwisowy. W wiadomości elektronicznej znajdziesz instrukcje dotyczące tego, kto podjedzie po zepsuty sprzęt oraz w jaki sposób powinien być on zapakowany. Naprawiona wyciskarka jest odsyłana do właściciela na koszt firmy.