Wyciskarka Kuvings

Rynek wyciskarek nie jest tak bardzo rozwinięty, jak innych urządzeń domowych. W zasadzie do „głównych graczy” tej branży można zaliczyć zaledwie trzech producentów. To oni cechują się wprowadzeniem innowacji i poszerzaniem swojej oferty.

Marka Kuvings z Korei Południowej

Kuvings to marka cenionej na całym świecie firmy NUC Electronic z Korei Południowej. Pierwsze urządzenia tego producenta zostały wypuszczone na rynek w 1978 r. Dziś, po czterdziestu latach, NUC Electronic należy do prestiżowego grona pięćdziesięciu najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w Korei Południowej.

Kuvings jest promowany wszędzie. Przedstawicieli brandu można spotkać podczas rozmaitych targów branżowych. Marka ma oddanych fanów, czekających na kolejne nowinki technologiczne. Kuvings to pionierrozwiązania tego producenta są przechwytywane przez pomniejszych konkurentów, którzy próbują zaadaptować do swoich produktów koreańskie pomysły. Strona facebookowa Kuvings ma ponad 700 tys. polubień.

W Polsce Kuvings pojawił się w 2012 r. i od razu podbił serca osób dbających o zdrowe odżywianie. Obecnie produkty marki można znaleźć w rozmaitych polskich sklepach. W 2014 r. producent został wyróżniony Laurem Klienta „Odkrycie Roku 2014”.

Technologia Kuvings

Czym wyróżnia się technologia Kuvings? Wyciskarki tej marki to urządzenia wolnoobrotowe. Pojedyncza śruba (skonstruwana w oparciu o technologię J.M.C.S, czyli Juice Module Comprising System) pomaga w bardzo wydajnej ekstrakcji soku. Dostarczone do środka owoce i warzywa nie są rozrywane, jak w przypadku sokowirówki, ale powoli miażdżone. Dzięki temu udaje się odzyskać 100% naturalnego soku. Co ważne, wolnoobrotowe miażdżenie nie wytrąca z płynu składników odżywczych. Uzyskany sok jest w pełni wartościowy, nie rozwarstwia się i może stać w lodówce nawet do 72 godzin.

Wyciskarki Kuvings są wyposażone w silniki o dużej mocy. Mogą pracować nawet do 30 minut. Wolne obroty sprawiają, że urządzenie podczas pracy jest bardzo ciche. W Polsce urzadzenia Kuvings są objęte 10-letnią gwarancją. Nad jej prawidłową realizacją czuwa ogólnopolski dystrybutor producenta, firma Domowe Sanatorium z Białegostoku. Dystrybutor posiada certyfikat Rzetelnej Firmy.